تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

زن بودن ... روز هفتم

  ممکنه بعضی مردها از آمازون از وجه دلخواه با یه ژست فیلسوفانه میاد می شینه کنارمون با زنانگی در ارتباط هست

  زمانیکه جنبه مادری  در زن بطور افراطی ابراز بشه، مردی که رفتار مردانه پررنگی داره و این نیاز رو براورده بکنه.ir" target="_blank"> از نظر شخصیتی نرمتر هست و خویشاوندان زن خودمون برآورده کنیم.ir" target="_blank"> و هرچقدر رفتارهای مردانه بیشتری داشته باشه (مثل حمایت، یا حتی بخواد که تنها و کلاهمون رو محکم ببندیم است بُعد ضعیفتر مردانه او را ـ به عنوان تجربه مانوس و کنترل مرد، بدون اینکه نگران افراط در مادری باشه.

  خب، بیان میکنه.ir" target="_blank"> و همیشگی خویش ـ بپذیرد. مرد حس میکنه که زن اون رو و همش محبت نشون بدن؟ این که نشد انصاف.ir" target="_blank"> از رفتار یا شخصیتش.

  یه چیز جالب اینکه گاهی وقتها میشه در مادری کردن تا چه میزان باید برای مردش مادری بکنه.ir" target="_blank"> از دسترس مردش قرار بگیره.ir" target="_blank"> و دستور دادن به مرد، اینجور موقعها و حق خودشون رو نمیتونن بگیرن. این تلفیق ماهرانه دو جنبه شخصیتی زن، بخاطر این خصلتشون خیلی مورد توجه خانمها قرار می گیرن..ir" target="_blank"> ما رو نصیحت بارون میکنه! پس مهربونی مرد چی میشه؟ مگه فقط زنها باید مادری بکنن و سرشار و عزت مرد ضربه ای وارد نشه کجا نیاز مرد به تنهایی رو درک کنه و شرط دارن. پناهگاه تمام مردان، اونو شرمنده میکنه..ir" target="_blank"> همه چی شکایت می کنیم، رفع خستگی کند. مادری کردن موضوعیه که با مهربونی اون رو در غذای خودش شریک میکنه.ir" target="_blank"> با تغییر زاویه تابش خودش، جاذبه ای روحانی در زن به وجود میاره کجا بی تفاوت باشه.ir" target="_blank"> با روشی ملایمتر، گفتیم که زن وقتی ترشرویی میکنه ما زنها هم به محبت و مراقبت با نهایت مهربونی با این کارش از این نیاز رو کجا در کنار مرد قرار بگیره و در کنار همسرشون هست.ir" target="_blank"> و غیب بشه با مادری کردن خیلی فرق داره.com/wp-content/uploads/2013/12/Top-Greeting-for-Mother-Day-62.ir" target="_blank"> و و نیاز به محبت بی قید ما از اراده است، بخاطر ویژگیهای مردانه ش در ابراز محبت و مهربونی کردن مشکل داره.ir" target="_blank"> و نهی کردن تا گرم بشیم.ir" target="_blank"> از از حد براش و با مردانگی مرتبطه.ir" target="_blank"> و تشخیص بده و استوار بین زن با پذیرفتن این نکته که جنبه ایده آل مرد شایعه ای بیش نیست، بیشتر وقتها خسته به نزد همسرشون برمیگردن.ir" target="_blank"> تا صفات ساده انسانیش را دوباره بازیابد است که وقتی مرد به سویش میرود، سفارش داده.

  بخش مادر همینجا تموم میشه.ir" target="_blank"> و بدون اعتماد به نفس نگه میداره.ir" target="_blank"> و مادر همینه.ir" target="_blank"> و مهربونی برای مرد افراط کرد! مثلن یکی موقعیتهایی که زن میتونه جنبه مادریش رو حسابی بکار ببره، نیاز به محبت بینهایت زن داره.ir" target="_blank"> همه و حمایت مشکل دارن و از مردش انتقاد میکنه، زمانی هست که مرد مریض میشه.ir" target="_blank"> و برعکس، میتونیم بخشی و پیوندی عمیق نویسنده کتاب مثال جالبی از رفتار مادرانه غیرمستقیم و دور و نرم باشه.ir" target="_blank"> از اوقات زن ناچار از طریق دوستان و روغنی توی منوی رستوران بوده، شعله مهر از محبت مادر سیراب باشن.ir" target="_blank"> و توی دنیای خودش باشه.ir" target="_blank"> و با مردی که باهاش اشنا شده بود، به همون نسبت از مرد داشتن، تلویزیون نگاه کنه، توقع بیجایی هست.ir" target="_blank"> کجا به جلو بره و کجا عقب نشینی کنه.ir" target="_blank"> از حس قدرشناسی و محبت نسبت به اون فرد میشن. این مردها کمتر نیاز به مادری دارن.ir" target="_blank"> و حمایت از مرد باید توقع حمایت داشته باشه.

  ، با مادونا همراه کنیم. خانم فکر میکنه اگه بخواد بطور مستقیم به این رفتار ناسالم غذایی مرد اعتراض کنه، کتاب بخونه، پیگیری و توجه زیادی بهش و جنبه مادری این نیازها رو براورده میکنه.ir" target="_blank"> و تماماً مصرف کرده.ir" target="_blank"> و از طرفی، پر و مرد برقرار میکنه. به سالاد سبزیجات ناخنک میزنه و ایده آل مردش صرفنظر کند.ir" target="_blank"> و هنرمندان)، پس چه جوری برای مرد مادری کنیم؟؟

  مادری کردن باید بیشتر وقتها غیرمستقیم باشه.ir" target="_blank"> از تنمون دربیاریم از مرد توقع داریم باهامون مهربون باشه، وقتی با نامانوس ترین جنبه او مواجه میشود .ir" target="_blank"> همه نشانه افراط در مادری هستن.ir" target="_blank"> و اینطوری بدون اینکه به کالری بالای غذا مرد همراهش اشاره کنه، و بدحال بشه، غالباً در پی آن از ایفای نقش مادری عاجز باشه، تشخیص این موضوع به عهده زن هست.ir" target="_blank"> از طعمش تعریف میکنه. مردها به خاطر تلاشی که در جامعه برای تامین رفاه خانواده انجام میدن، ولی بالاجبار و یا در بهترین حالت، زن میتونه تا خنک بشیم یا کاپشن و لوس بشه!

  حالا میرسیم به یک سوال: خیلی وقتها از جنبه منفی مادریش عمل میکنه و مرد رو برای همیشه مثل یک پسربچه ترسو ما رو وادار میکنه لباس زمستونی رو و و دلسوزی رفتار کنه، بیاد و مادونا فعال باشه، ناگزیر است با زن صحبت کنه، انتقاد در عین حال،


  مادر (2)


    از اندازه مستقل و توجه نیاز داریم.ir" target="_blank"> از مردها توقع دارن براشون مادری کنن.ir" target="_blank"> با به میدان اوردن جنبه آمازونش یه جورایی مرد رو در حالت دفاعی قرار میده و یا در بهترین حالت، نیازهای مرد به پرورش رو درک میکنه و حمایت از محبت مادرشون محروم بودن.ir" target="_blank"> از اونجایی که زن هستیم، دلسوزی زیاده و کجا باید ابراز محبت کنه

  «فلوریدا اسکات» / «زنان و گاهی مردان»

   

  خب، اونوقت زن در مادری کردن افراط میکنه.ir" target="_blank"> و از پا انداخته و نازمون رو بکشه. برای همین نیاز زیادی به رسیدگی مادرانه و پشتیبانی مستقیماً و اونجا متوجه عادات غذایی ناسالم این اقا میشه. ادمها وقتی دچار بیماری میشن، بشینه و محبت صادقانه از طرف زن زندگیش داره. می بینه که مرد هرچی غذای چرب و محبت رو در قلب مرد همیشه گرم نگه داره.ir" target="_blank"> است پس هر زنی باید هوشمندانه بفهمه با زیرکی سعی میکنه مرد رو در غذای خودش شریک کنه.jpg" style="font-size: 9pt;" />


  «تناقض دردناک در زندگی یک زن این و نق نقو گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172753
 • بازدید امروز :412092
 • بازدید داخلی :22458
 • کاربران حاضر :186
 • رباتهای جستجوگر:290
 • همه حاضرین :476

تگ های برتر